Geek Kiz - Modelliğe Ilk Adim - Holly Smale - EPUB PDF İndir

Geek Kiz - Modelliğe Ilk Adim - Holly Smale - EPUB PDF İndir

Geek Kiz - Modelliğe Ilk Adim - Holly Smale - EPUB PDF İndir

Adım Harriet Manners ve ben bir geek'im.
Evet, bir geek olduğumu biliyorum çünkü daha biraz önce, bu kelimenin anlamına Oxford İngilizce Sözlük'te baktım. Kendimde gözlemlediğim tüm belirtilerin yanına küçük birer işaret koydum. Aslına bakarsanız, tüm belirtiler bende var gibi.
Gerçekten dürüst olmam gerekirse, bu benim için hiç de büyük bir sürpriz olmadı. Komodinimin üzerinde her zaman bir Oxford İngilizce Sözlük bulunduruyor olmam bunun bir göstergesi olmalıydı zaten. Sözlükteki ilginç yerlerin altını düzgün bir şekilde çizebileyim diye sözlüğün hemen yanında da Doğa Tarihi Müzesi'nden alınmış bir kurşunkalem ve cetvel olması da başka bir göstergeymiş aslında.
EPUB PDF İndir

EPUB PDF İndir


[alert title="LÜTFEN DİKKAT! - Kitabı İndirmek İçin Logoya Tıklayınız" icon="info-circle"] SİTEMİZ SİZLERDEN ASLA LİNKLERE ULAŞMANIZ İÇİN TELEFON ONAYI VS. İSTEMEZ! BU TÜR REKLAMLAR AÇILIRSA KESİNLİKLE İTİBAR ETMEYİNİZ. Kitap linkine "LOGO" tıkladıktan sonra 5 sn geri sayımı bekleyip "REKLAMI GEÇ" butonuna basarak geçmeniz yeterli. Kitabın yüklü olduğu siteyi göremezseniz reklam sayfalarının arkasında kalmıştır, tarayıcınızdaki sekmelerinizi kontrol ediniz. [/alert]

0 Yorumlar