Ruhların Yolculuğu ekitap - Michael Newton

Ruhların Yolculuğu ekitap - Michael Newton

Ruhların Yolculuğu - Michael Newton

Bu çarpıcı kitap ölümün ardından ruhsal dünyada yaşananlar üzerindeki sır perdesini kaldırmaktadır. İpnoterapist Dr. Michael Newton geliştirdiği özel bir teknikle ölüm sonrası saklı anılarına ulaşmayı başarmış ve bunlar arasında süper bilinç haline getirdiği yirmi dokuz deneğinin selse kayıtlarını bir araya getirerek bu kitabı oluşturmuştur. 

Bu denekler, derin trans halinde, tekrarlanan bedenlenmeleri arasında başlarına neler geldiğini heyecan verici bir şekilde tanımlamaktadırlar. Verdikleri canlı ayrıntılar, ölümün nasıl bir şey olduğunu, ruhsal varlık olarak nereye gittiğimizi, ne yaptığımızı ve niçin belli bedenlerde geri gelmeyi seçtiğimizi net bir şekilde ortaya koymaktadır.

Ruhların Yolculuğunu okuduktan sonra insan ruhunun ölümsüzlüğünü daha iyi idrak edecek... ve hayatınızdaki olayların ardındaki nedenleri anlamaya başladıkça her gün içinde olduğunuz kişisel zorluklarınızı onların hangi maksada hizmet ettiklerine dair artan kavrayışınızla karşılayacaksınız.

Derin ipnoz durumunda iken bu yirmi dokuz kişi ebedi ruhlar olarak hayatlar arasındaki deneyimlerini hatırlamışlardır. Olağanüstü öykülerini okurken şu spesifik konular hakkında bilgi sahibi olacaksınız:

Ölmek nasıl bir şeydir?
Öldükten hemen sonra neler görürsünüz ve neler hissedersiniz?
Ruhsal rehberler.
"Karmaşa" içindeki ruhlara ne olur?
Ruh dünyasında niçin belli ruh gruplarına atanırsınız ve orada ne yaparsınız?
Yeryüzüne dönmek için yeni bedeninizi nasıl seçersiniz?
Farklı ruh düzeyleri: başlangıç, orta ve ilerlemiş.
Yeryüzündeki ruh eşlerinizi tanımayı ilk olarak ne zaman ve nerede öğrenirsiniz?
Hayatın amacı ve bir "yaratıcı"nın tezahürleri.
  • Kitap Adı: Ruhların Yolculuğu
  • Yazar Adı: Michael Newton
  • Çevirmen: Rengin Ekiz
  • Yayaınevi: Bilyay Yayıncılık 

Ruhların Yolculuğu - Michael Newton

Ölümden korkuyor musunuz? Öldükten sonra neler olacağını merak ediyor musunuz? Başka bir yerden gelen ve bedeniniz öldükten sonra geldiği yere geri dönen bir ruhunuzun olması mümkün müdür? Yok.sa bu, ölüm korkunuzun doğurduğu bir temenni, bir kuruntudan mı ibarettir? 

Yeryüzündeki tüm yaratılmışlar arasında, yalnızca insanların normal yaşam sürmek için ölüm korkusunu bastırmak zorunda olmaları bir paradokstur. Buna karşılık biyolojik içgüdümüz varlığımızı mutlak bir şekilde tehdit eden bu tehlikeyi unutmamıza asla izin vermez. Yaşımız ilerledikçe ölümün hayali bilincimizde kendini göstermeye başlar. Dindar kişiler bile ölümün kişiliğin sonu olmasından korkarlar. 
Ölüm hakkındaki kaygımız onun ailemizle ve dostlarımızla bütün bağlarımızı sona erdirecek bir  hiçlik olduğuna dair düşünceleri çağrıştırır. Ölmek yeryüzüne ait bütün hedeşerimizin boş olduğu hissini verir.
Ruhların Yolculuğu ekitap - Michael Newton

Ruhların Yolculuğu ekitap - Michael Newton

[alert title="LÜTFEN DİKKAT! - Kitabı İndirmek İçin Logoya Tıklayınız" icon="info-circle"] SİTEMİZ SİZLERDEN ASLA LİNKLERE ULAŞMANIZ İÇİN TELEFON ONAYI VS. İSTEMEZ! BU TÜR REKLAMLAR AÇILIRSA KESİNLİKLE İTİBAR ETMEYİNİZ. Kitap linkine "LOGO" tıkladıktan sonra 5 sn geri sayımı bekleyip "REKLAMI GEÇ" butonuna basarak geçmeniz yeterli. Kitabın yüklü olduğu siteyi göremezseniz reklam sayfalarının arkasında kalmıştır, tarayıcınızdaki sekmelerinizi kontrol ediniz. [/alert]

0 Yorumlar